If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už se prodaly tři miliony kusů Farming Simulator 22

+ souhrn ocenění hry.

Miliony virtuálních farmářů obdělávají pole, zatímco Farming Simulator 22 dosáhl od svého vydání 22. listopadu dalšího milníku. Nejnovější díl série, který poprvé vydal přímo GIANTS Software, se nadále těší přílivu nových hráčů i v roce 22. Vydavatel a vývojář GIANTS hlásí tři miliony kopií Farming Simulator 22 prodaných po celém světě během devíti týdnů. Kladné reakce z celého světa shrnuje nově vydaný trailer úspěchů.

Cover image for YouTube videoAccolades for Farming Simulator 22

„Rád bych poděkoval naší komunitě. Našim modderům, influencerům, hráčům a partnerům. Všem těm, kteří sehráli roli v udržování našeho rozrůstajícího se ekosystému," komentuje Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software. „Těšíme se na nové příležitosti a projekty v roce 2022 - s novým obsahem, který rozšíří zážitek zemědělské simulace a hry Farming Simulator 22."

Hra je po celém světě dostupná na PC a konzolích a GIANTS Software očekává, že se již tak obří základna fanoušků série bude v dalších měsících a letech ještě rozrůstat - díky efektivnější komunikaci s mezinárodními distributory a rostoucí sítí partnerů a také díky dlouhodobému harmonogramu pro budoucí přídavky do hry.

Další obsah, který rozšíří hru: Season Pass pro 1. rok do hry přidá nové balíčky s obsahem a jedno rozšíření. Bezplatné aktualizace obsahu navíc hru rozšíří ještě více. První aktualizace obsahu se třemi novými značkami a 16 stroji už je dostupná ke stažení.

Farming Simulator 22 je v prodeji na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Hra představuje hráčům dosud nejrozsáhlejší farmářskou simulaci včetně nových funkcí, jako jsou výrobní řetězce, které tvoří zemědělská impéria, a sezónní cykly s novými výzvami.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments