Skip to main content

UbiSoft mění distribuční politiku pro střední Evropu, rozloučil se tak s Playmanem

Po více než dvaceti letech!

Domácí distributor Playman informoval, že již nebude dál distribuovat hry francouzského vydavatele Ubisoft. Citujeme jeho tiskovou zprávu v původním znění:

"Po interních distribučních změnách po celé Evropě se hlavní vedení Ubisoftu rozhodlo ponechat distribuci her pro „střední“ Evropu (Polsko, Česko, Slovensko a Maďarsko) jednomu subjektu. Z tohoto důvodu se naše cesty rozcházejí a po více jak dvaceti letech spolupráce je to pro obě strany smutné rozloučení. Bez ohledu na to však přejeme tomuto úspěšnému vydavateli co nejzářivější budoucnost a třeba se v budoucnu naše cesty zase sejdou za příznivějších okolností. Jsme Ubisoftu vděční za možnost vydání mnoha fantastických a dnes již legendárních titulů ze sérií Assassin´s Creed, Far Cry, Anno, Settlers, Heroes of Might and Magic, Rayman, Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six a mnoho dalších. Děkujeme, byla to jízda.

Doporučujeme našim zákazníkům si u nového distributora zajistit veškeré již domluvené aktivity znovu. Z pohledu hráče se asi moc nezmění, jedná se spíše o logistické změny, které by neměl pocítit. Co se týká recenzních klíčů a dalších PR aktivit, Ubisoft by si v nejbližší budoucnosti měl toto převzít pod vlastní křídla, ale o tom se asi dozvíte více přímo od nich nebo od nového distributora.

Playman s.r.o. založen v září roku 2001 je přímým českým distributorem videoher 11 vydavatelů: Plaion, CD Projekt Red, Techland, Focus Entertainment, Nacon, Milestone, THQ, Imagination, Giants, Contact Sales, Ci Games. Těšit se v nejbližší době můžete na hry jako Dead Island 2, Diablo IV, nový Call of Duty, Stalker 2, Atlas Fallen a další. Některé z nich i s českými titulky."

Read this next