If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Údajný ukradlý plán Bandai Namco má značné trhliny

Armored Core i DLC pro Elden Ring?

Mělo se za to, že to je další z řady podobných incidentů a průšvihů, které předtím postihly kupříkladu EA, CD Projekt Red, Capcom a jiné firmy.

Problém je v tom, že informace z údajně ukradeného release-listu vůbec neodpovídají současnému kalendáři.

Buď to tedy je pouhý podvrh, nebo může eventuálně jít o nějaké starší plány, které už nejsou aktuální a od doby vzniku se zásadně změnily.

Píše se tam, že v 1. čtvrtletí fiskálního roku 2023 Bandai Namco má dorazit Armored Core od From Software, jenže mezi dubnem až červnem 2022 nic takového nenastalo, ani hra nebyla ohlášena (fiskální rok 2022 této firmy skončil 31. březnem 2022).

Během léta prý zamýšleli vypustit Little Nightmares 3, což je opět divné, protože studio za úvodními dvěma díly se už přesunulo jinam, takže by trojku musel ukutit někdo úplně jiný a o tom se zatím nic neví.

Pro letošní podzim měli Bandai Namco chystat DLC pro Elden Ring pojmenované Barbarians of the Badlands (na From Software dost generický název, že?) nebo Tekken 8, což opět nepůsobí realisticky.

Leda že by se hovořilo o plánu pro kalendářní rok 2023, jenže to je zase divné, že by přídavek pro Elden Ring dorazil až rok a půl po základní hře.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments