Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Únik videí z F2P odnože The Division: Heartland

Nová perspektiva pro sérii.

"Vyvarujte se sdílení jakýchkoli informací, náš tým bude prohledávat web, zda nedošlo k únikům. Prosíme, nebuďte těmi, kdo zkazí zážitek zbytku komunity, a děkujeme za vaši pomoc při tvorbě hry," prosil hlavní designér Taylor Epperly z UbiSoftu.

Leč někdo ho zjevně nevyslyšel a během víkendu nahrál na internet (Reddit) 20 minut z technického testu The Division: Heartland, což je ta nedávno ohlášená Free-2-Play odnož série. Přihlásit se do něj dalo dříve zde.

Jak známo, půjde o samostatný zážitek, který Red Storm Entertainment chystají na přelom letošního a příštího roku pro PC, PlayStation a Xbox. Prý nebude potřeba znát minulé dva díly The Division, ale znalcům to poskytne novou perspektivu na celé univerzum v novém prostředí.

Z popisku testu vyplynulo, že hra je zasazena do malého amerického města Silver Creek. Hráči se ho pokusí poznat v PvE režimu Expedition a ve třičtvrtěhodinových seancích zvaných Storm.

V obou budete prohledávat lokace, sbírat předměty, bojovat a snažit se přežít, jelikož čelíte zatím nejvíce agresivnímu a nepředvídatelnému viru, jaký kdy The Division kontaminoval. Tvůrci prý mají pocit, že přinesou něco velmi svěžího, ale rádi by si tento názor nezávisle ověřili u komunity.

Watch on YouTube

Read this next