Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklo info o novém DLC pro Borderlands

Gearboxu to ale nevadí, naopak.

Pro úspěšnou střílečku s RPG prvky Borderlands se chystá nové, v pořadí již čtvrté DLC. To možná ponese název Interplanetary Ninja Assassin Claptrap.

Informace objevil fanoušek hry zahrabané v souborech posledního patche. DLC nabídne nová prostředí, roboty, questy, předměty, zbraně... Od každého něco. Mělo by se tedy jednat o další velký DLC balíček, stejně jako ty předchozí.

Stále se ovšem nejedná o oficiální informace a vývojáři nic neoznámili. Šéf Gearboxu, Randy Pitchford ale zaujal laxní přístup a je mu to docela jedno:

„Pár věcí z toho vyčíst jde. Myslím ale, že to je jako číst koncept scénáře pro film, který ještě není ani oznámen, natož spuštěn. Jasně, něco málo se z toho dozvíte, ale není to nic velkého."

Randymu se ale tento zájem a aktivita fanoušků líbí a tak trochu je škádlí: „Když vidím, že se tohle stalo, mám chuť do příštího DLC schovat pár šťavnatých tajemství. Pokud to uděláme, zahrabeme je tam fakt pořádně, aby to lidem zabralo víc než jeden den. Kdopak je asi najde první?"

Úmyslné skrývání informací o dalším obsahu je například běžná marketingová taktika Valve, kteří tak poměrně často naznačují hráčům další aktualizace do Team Fortress 2.

Hráč s nickem Legendrew těch informací z patche vyhrabal skutečně přehršel. Na všechny se můžete podívat přímo na oficiálních fórech Borderlands.

Read this next