Skip to main content

Unikly nosné artworky Call of Duty Vanguard

+ edice, datum vydání.

Čím dál častěji se mluví o tom, že někdy v druhé půlce srpna dojde k oficiálnímu odhalení letošního dílu, které je už dost opožděné oproti normálu.

Ve čtvrtek časně ráno utekly na internet první nosné artworky Call of Duty: Vanguard. Nalezeny být měly v poslední aktualizaci Black Ops Cold War.

Působí jako pravé a potvrzují, co jsme psali už v březnu, že hra bude zasazena do druhé světové války, byť asi v trochu alternativním průběhu.

Palmy bičované větrem na pozadí připomínají, že při zasazení někam do Pacifiku bychom měli pocit deja-vu s Battlefield 5.

Na nějaké rozbory, co mají postavy na sobě a co přesně drží v ruce, je ještě brzy, přeci jen to je teprve hodinu stará zpráva. Její autentičnost však dokazuje, že Activision podali žádost o odstranění zmíněných tweetů kvůli porušení autorských práv.

Souběžně s tím se ven dostalo, co bude obsaženo v Ultimate Edition hry, včetně přístupu do otevřené bety, bonusových skinů operativců, bonusových zbraní atd.

Navíc, insider Tom Henderson naznačil, že datem vydání Call of Duty: Vanguard by měl být 5. listopad 2021.

Ten také říká, že nový anticheatovací systém pro CoD je ve vývoji už přes rok a že ten samý bude implementován i do Warzone.

Read this next