Skip to main content

Uzavřená PC beta The Crew: Wild Run

Termíny a obsah.

UbiSoft oznámil uzavřenou PC betu The Crew Wild Run, rozšíření pro loňské závody The Crew (recenze, Alza.cz), která odstartuje 15. října ve 12:00 našeho času a potrvá do poledne 19. října.

V uzavřené betě se budou hráči moci poprvé zúčastnit "The Summit", neoficiálního sjezdu tisíců řidičů a mechaniků z celého světa, které se koná na ikonických místech po celých Spojených státech amerických. Je to událost oslavující automobilovou kulturu prostřednictvím více rozměrného klání s širkým výběrem vozidel, od vytuněných aut a mrštných motorek až po exotičtější koncepty. The Summit je prý zatím největší výzvou v závodní hře a hráči dostanou šanci předvést své schopnosti v rámci nejrůznějších řidičských technik a rozmanitých terénů.

Watch on YouTube

V průběhu bety budou mít hráči možnost splnit PvE a PvP mise, aby zvýšili svou pozici v žebříčku a odemkli nové prvky pro úpravu svého vozidla. K dispozici budou také FreeDrive aktivity, řidičské výzvy, které otestují vaši rychlost a schopnosti nebo kaskadérské soutěže se zbrusu novými překážkami vytvořenými speciálně pro specifika nových vozidel.

Hráči budou dále moci vyzkoušet své schopnosti s dragstery, navrženými pro závratné rychlosti. S driftovacími vozy, které vyžadují precizní kontrolu. S nezastavitelnými monster trucky, které předvedou nebezpečná salta a šílené skoky. I s širokým výběrem rychlých motorek od prestižních značek, vybavených tak, aby se vyrovnaly i těm nejrychlejším autům na vozovce i mimo ni.

Beta také představí ten dříve avizovaný grafický update, který přichází s novým rozšířením. Má přinést dechberoucí prostředí vylepšené novými světelnými efekty a upravenými lokacemi. Rozšíření The Crew Wild Run bude od 17. listopadu dostupné samostatně ke stažení a od 19. listopadu k zakoupení v kamenných obchodech v balení se základní hrou. I hráči se základní verzí The Crew získají nový grafický update zdarma.

Read this next