Skip to main content

ROZDÁVÁME klíče do PC bety The Crew: Wild Run

Je jich jen omezený počet.

Ve spolupráci s domácím distributorem ConQuest a UbiSoftem pro vás pořádáme rozdávání klíčů do dnes startující PC bety The Crew: Wild Run, která je vlastně takovým větším demem.

Jedná se o pokračování loňských online závodů napříč celou Amerikou (recenze, Alza.cz), které kv půlce listopadu i na PS4/X1 přinese nový obsah a řadu vylepšení, např. grafiky.

Klíčů máme jen omezený počet, takže si pospěšte s požádáním o ten svůj unikátní v našem systému zde. Kód pak zadejte této adrese, je třeba kliknout na „Redeem your guaranteed access code" a přihlásit se do Uplay.

Po stažení klienta si budete moci zkusit tutoriál, pětici misí v módech PvE a PvP, průzkum Summitu (místo, kde se scházejí soutěžící) a všechna nová pohybovadla, od další třídy aut, přes motorky, driftovací vozy až po monster trucky (více detailů viz dřívější článek či blog).

Beta existující jen na PC by měla běžet do pondělí 19. října, ale jak už to obvykle bývá, je možné, že dojde k jejímu prodloužení. Důležité také je dodat, že všichni majitelé základního The Crew z loňska mají přístup zajištěn automaticky (objeví se v jejich knihovně na uPlay).

Watch on YouTube

Read this next