Skip to main content

Uznávaný akční thriller míří na nextgen

Remaster Judgment + obrázky.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio se vracejí do ulic Komurocho v Tokiu, aby představili příběh Judgment o vraždě a tajemství v remasterované verzi pro next-gen konzole Xbox Series X|S, PlayStation 5 a Google Stadia, jenž dorazí již 23. dubna 2021.

Hra využívá výhod nového hardwaru a nabízí tak vylepšený vizuál s 60 snímky za sekundu, rychlejší dobu načítání a zahrnuje všechny dříve vydaná DLC na těchto platformách.

The Hollywood reporter ocenil hru jako "nejlepší kriminální drama, které není v televizi", když vyšla v roce 2019 pro PlayStation 4. Remaster tak představuje debut odvážného příběhu pro rodinu Xbox a Stadia.

Watch on YouTube

Judgment je akční thriller, který hráče postaví do role Takayuki Yagamiho, zneuctěného právníka, který se stal drsným soukromým detektivem, jenž odkrývá záhadu strašlivé série vražd. Yagami se připojí ke svému partnerovi Masaharu Kaito, bývalému členovi Yakuzy a společně se snaží odhalit pravdu, ať už je, jakkoliv bolestivá.

Kromě zapamatovatelného prostředí Judgment přebírá klasické znaky série Yakuza. Fanoušci tak zažijí drsné pouliční boje, strhující vedlejší mise ale i komediální přestávky a minihry. Díky napínavému příběhu, filmovému boji a intenzivnímu obsazení vás Judgment upoutá a nepustí, dokud záhadu nerozluštíte.

Read this next