Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Všechny starší hry Bethesdy by se mohly objevit na Game Pass

Co k tomu říká její šéf?

Tím kryptickým oznámením DOOM Eternal ze včerejšího večera to neskončí.

Pokud to schválí xboxový boss, všechny starší hry od Bethesdy - prakticky celý její katalog - by se jednoho dne mohly objevit na službě Game Pass.

Prohlásil to její marketingový boss Pete Hines v rozhovoru s Majorem Nelsonem. Aneb pokud o některé takové zlevněné hře od tohoto výrobce momentálně uvažujete, možná bude nejlepší chvilku sečkat, zda se to opravdu stane.

Watch on YouTube

"Jedním z našich dřívějších sloganů, co jsem se naučil od Todda Howarda, je, že chceme, aby naše hry hrálo co nejvíce lidí, jak to je jen možné. Když do něčeho vložíte kus svého života a tolik tvrdé dřiny, pak jste rádi, pokud vaše dílo vyzkouší co nejvíce lidí, jak to jen jde."

Dle Hinese je předplacená služba Game Pass skvělým nástrojem k dosažení tohoto jejich cíle. Finální slovo má v tomto směru Phil Spencer, který rozhodne, kdy a jak k tomu dojde. Ale mít celý katalog her Bethesdy na tomto místě by její šéf považoval za báječnou věc.

Teď samozřejmě záleží na tom, jak se k tomu přistoupí. Jestli se tam budou přidávat hry ze sérií DOOM, Fallout, The Elder Scrolls či Wolfenstein průběžně, každý měsíc pár. Nebo zda je tam dá Microsoft všechny naráz, což by nepochybně mělo větší marketingový efekt, leč zase by tam těch možná bylo až příliš mnoho v jednu chvíli, což by se někomu nemuselo zamlouvat, když by měl tak těžký výběr, co hrát.

Read this next