If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Hot Wheels Unleashed odstartovala závodní sezóna Spongebob

Inspirace postavičkami.

V Hot Wheels Unleashed odstartovala závodní sezóna Spongebob, která bude trvat až do 29. března 2022. Po tuto dobu bude uživatelům k dispozici bohatý obsah, a to jak bezplatný, tak prémiový, který lze odemknout plněním nových úkolů přidaných speciálně pro tuto sezónu.

Těšit se můžete na 6 speciálních aut inspirovaných kreslenými postavičkami: Spongebobem v kalhotách, veverkou Sandy, Sépiákem, Planktonem, panem Krabsem a Patrickem, a také na tematické předměty k výzdobě suterénu a změně profilu a mnoho dalších bonusů.

Hot Wheels Unleashed nabízí hráčům možnost řídit auta, jako by si hráli s malými autíčky. Hratelnost zahrnuje adrenalinové závody, rozšířený výběr vozidel Hot Wheels s různými vlastnostmi a úrovní vzácnosti, která si hráči mohou upravit pomocí různých skinů, a úžasné tratě zasazené do každodenních lokací se speciálními moduly a interaktivními předměty. Hra rovněž obsahuje revoluční editor tratí, který hráčům umožňuje upravit si tratě v libovolném herním prostředí a sdílet je s komunitou hry.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments