Skip to main content

V prodeji i u nás už je Lost Judgment

Od tvůrců série Yakuza.

Společnost SEGA a studio Ryu Ga Gotoku v minulých dnech dali do prodeje hru Lost Judgment, pokračování kritiky uznávané hry Judgment.

Mělo ji na starosti studio, které stojí za úspěšnou sérií Yakuza. Lost Judgment propojuje prvky detektivního pátrání, temného vyprávění a akčního boje.

U vybraných prodejců i v ČR je k mání krabicovka pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S a Xbox One. Cena u nás činí 1499 Kč.

Watch on YouTube

Oficiální popisek od domácího distributora, kterým je Cenega Czech:

Zákon a pořádek - Lost Judgment opět staví hráče do kůže právníka Takayuki Yagami, který se stal pouličním detektivem. Spolu se svým parťákem a bývalým členem Yakuzy, Masaharu Kaito, bojují proti zločinu v ulicích města. Pustí se do vyšetřování zdánlivě dokonalého zločinu, kde hlavní podezřelý má neprůstřelné alibi. To, co začíná jako příběh pomsty, odhaluje spletitou spikleneckou síť zahrnující několik frakcí, jenž zneužívají výhod porušení právního systému. Jak se oběti hromadí a Yagami postupně odhaluje pravdu, musí si vybrat mezi obranou zákona nebo vymáháním spravedlnosti.

Volná forma boje - Yagamiho ovládání boje mu umožňuje stylově překonat jakékoliv situaci od přepadení ve skupině až po zastavení jednoho cíle. Využijte bojový styl Jestřába, Tigra a nový útok Hada. Had dokáže odrazit útok a vrátit soupeřovi údery s využitím jeho energie proti němu.

Vyšetřování - Yagamiho arzenál detektivních triků roste s novými pomůckami, nenápadným sledováním podezřelých a rafinovanými metodami infiltrace. Při hledání pravdy nenecháte kámen na kameni.

Světla velkoměsta - Ponořte se do rušných ulic Tokia a Yokohamy svým vlastním tempem a vychutnejte si autentické prostředí, které dokáže poskytnou jen RGG Studio. Nezapomeňte si užít zábavu v klubu SEGA nebo vyřešte případy od místních obyvatel.

Watch on YouTube

Read this next