Skip to main content

V prodeji je akční RPG Code Vein, kde smrt číhá na každém kroku

+ startovní trailer.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznámila, že v těchto dnech vstoupilo do prodeje nová akční RPG hra Code Vein.

K dispozici je na pultech domácích obchodů v krabicové verzi pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One (digitálně také pro PC).

V nepříliš vzdálené budoucnosti přináší záhadná katastrofa zkázu světa tak, jak ho známe. Mrakodrapy sahající do nebes, které byly považovány za symbol prosperity, se proměnily v opuštěné hrobky lidské minulosti. V samotném centru destrukce se ukrývá společnost zmrtvýchvstalých zvaných Vein. V této poslední pevnosti bojuje o život několik přeživších, kteří jsou obdaření darem síly výměnou za své vzpomínky a neovladatelné touze po krvi. Oddejte se naplno krveprolití a riskujte, že se stanete jedním ze Ztracených - krutým démonem postrádajícím kapku lidskosti.

Watch on YouTube

Code Vein je akční RPG z pohledu třetí osoby, v níž se ocitáte v roli Revenanta. Vaším posláním je odhalit ztracené vzpomínky a uniknout z šílené nové reality. Ve světě Code Vein číhá nebezpečí na každém kroku, je plný krutých nepřátel a monstrózních bossů, kteří prověří Vaše bojové schopnosti.

Read this next