Skip to main content

V RAGE nebude klasický deathmatch

Budou buginy a co-op epizody.

Zapomeňte na tradiční deathmatch. id Software, legendy multiplayerových fps masakrů, nebudou mít nejznámější multiplayerový mód ve svém novém titulu RAGE. Namísto toho tam bude Combat Rally a Legends of the Wasteland, jak dnes tvůrci oznámili.

V Combat Rally bude proti sobě stát šest hráčů v buginách a různých vozidlech, s cílem střílet po sobě a dostat se ke značkám u checkpointů. Ty budou hráčům udělovat body a získané body násobit. Jejich zabrání nebude záviset na nějakém přesném pořadí checkpointů, tudíž se bude moci akce odehrávat po celé mapě.

Legends of the Wasteland je naopak série kooperativních misí pro dva hráče, založená na singleplayerové kampani. V jedné epizodě LotW tak budou mít hráči například za úkol zničit bandity, kteří obsadili jedno městečko. V další epizodě budou zase muset hráči postřílet co nejvíc vln mutantů, podobně jako v singleplayerové epizodce Mutant Bash TV.

Do módu Legends of the Wasteland se plánuje celkem osm různých epizod, ale id nevyvrátili možnost postupně doplňovat nové a nové epizody skrze případné DLC balíčky.

Zde se můžete podívat na šest zbrusu nových obrázků:

Update: Společně s tím se objevila zpráva, že id Software chystají také nový RAGE titul pro iOS: "Datum vydání zatím nemáme stanoveno, ale další RAGE pro iOS uděláme," řekl šéf designu Matt Hooper pro web VG 247.

Read this next