Skip to main content

Valentýn v Two Point Campus se snovými dekoracemi

+ víkendová akce zdarma.

Každý ví, že vysoká škola je jedním z nejlepších způsobů, jak získat vzdělání - zejména vzdělání v oblasti lásky. Dobrá zpráva pro všechny srdcaře. Amor letos v únoru vypustí v prostorách Two Point Campus několik L-bomb a přivezl s sebou toulec plný nových předmětů a zbrusu novou úroveň v režimu výzev. Pokud jste ještě nezačali milostný románek s Two Point Campus, můžete si hru zahrát zdarma na Steamu právě teď až do pondělí 13. února.

Na letošního Valentýna šíříme lásku s novou snovou kolekcí předmětů a dekorací. V každé místnosti najdete balónky, které ji rozzáří, novou vázu, do které můžete uložit všechna svá milostná vyznání, pohodlnou peřinu pro dva a vždy lákavý tunel lásky, ve kterém se můžete pomuchlovat. A co je nejlepší, váš kampus navštíví sám Amor, a pokud na něj vaše práce udělá patřičný dojem, zanechá po sobě několik svých "bomb lásky", které vaše studenty přivedou k romantickému šílenství. Zní to pikantně!

I když s Two Point Campus nemůžete oslavit Valentýna, všechny předměty a režim výzev vám zůstanou i po skončení akce. Two Point Campus je okouzlující simulátor řízení univerzity, který dává hráčům za úkol vybudovat a vést univerzitní kampus svých snů. Od navrhování stylových kolejí až po pokládání okrasných cest a zahrad - hráči mají možnost svůj kampus zvelebit pomocí nových a snadno použitelných kreativních nástrojů a vybudovat si tak vlastní vzdělávací mistrovské dílo.

Hráči mají k dispozici spoustu zábavných a fantastických předmětů a musí svým studentům a učitelům poskytnout vše, co potřebují, aby se jim v akademickém roce dařilo a aby přežili. Two Point Campus je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch.

Read this next