If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R

+ startovní trailer.

Jojo's Biyarre Adveneture: All-Star Battle R v minulých dnech vyšlo na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Avizoval to domácí distributor Cenega Czech.

Ponoří hráče do autentické videoherní adaptace populární anime série. Hra zůstává věrná strhujícímu uměleckému stylu tvůrce Hirohiko Arakiho s věrně předělanými výrazy postav, speciálními cut-scénami „Stand“ a intenzivními bitvami dodávanými s úžasně živými detaily. Původní japonští herci (hlasy) dokončují autenticitu tím, že přednesou své charakteristické hlášky spolu s nezapomenutelnými dialogy série.

Hra spojuje seznam 50 postav z každého příběhového oblouku franšízové anime série JoJo. Představuje také zcela modernizovanou verzi bojového systému z původní hry, která zvyšuje tempo pomocí zastávek, skoků, složitých nových komb a zcela nového systému bitvy „Assist“. Ve hře mohou hráči zažít oblíbené bitvy z každého příběhu. Hráči si zahrají za Jonathan Joestar, DIO, Jotaro Kujo, Jolyne Cujoh, dceru Jotara která je vůbec první hlavní ženskou protagonistka ve hře této série, a mnoho dalšího!

Startovní trailer:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author

Redakce

Contributor

Comments