Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je Mega Man Battle Network Legacy Collection

Postavte se viníkům kyberzločinů.

Zdravím vás, NetBattlers! Společnost CAPCOM vydala hru Mega Man Battle Network Legacy Collection. V tomto MegaManově dobrodružství se MegaMan.EXE a Lan Hikari vracejí se všemi 10 tituly hlavní řady Mega Man™ Battle Network! Prozkoumejte síťovou společnost s novými funkcemi, včetně online NetBattles, stažitelných bojových žetonů a opravných karet, filtru ve vysokém rozlišení a dalších funkcí na PlayStation 4, Nintendo Switch a PC přes Steam.

Příběh Mega Man Battle Network se odehrává v blízké budoucnosti, kde je propojený svět sítí Net Society, který závisí na počítačových programech známých jako Network Navigators (nebo zkráceně NetNavis), které spravují vše od toustovačů až po městské rozvodné sítě. I když doba sítí přináší nejrůznější pohodlí, přinesla také vlnu kybernetické kriminality, která nahlodává všechny úrovně společnosti.

V těchto hrách hráči převezmou roli Lan Hikari pomocí svého osobního terminálu (nebo PET) a jeho NetNavi, MegaMan.EXE, aby se postavili viníkům těchto kyberzločinů. Hráči ovládají MegaMan.EXE, když prozkoumává síť, zapojuje se do soubojů na mřížce a využívá bitevní žetony k získání ničivých schopností schopných vymazat i ty nejzlověstnější viry.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Megaman Zero: Collection

Nintendo DS

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments