Skip to main content

Venku je Warhammer: Chaosbane

Epické fantasy bitvy i v co-opu + startovní trailer.

Společnosti Bigben a EKO Software s potěšením oznamují vydání Warhammer: Chaosbane (Xzone.cz).

Hra je právě v prodeji na PS4, Xbox One a PC, domácím distributorem je Comgad, jehož doporučená maloobcohdní cena činí 1899 u konzolovek a 1399 Kč u PC verze

Po dvou beta fázích, které sjednotily fanoušky Warhammeru i žánru hack-and-slash, zůstává finálka věrná příběhu a zároveň nabízí herní mechanismy, které jste prý v tomto žánru dosud neviděli.

Watch on YouTube

"Voják Konrad Vollen, mág Elontir, trpasličí zabiják Bragi Axebiter či lučištnice Elessa: kterého hrdinu si vyberete, abyste se sami či společně s kamarády vydali zachránit císařství a zatlačili Chaos zpátky tam, odkud přišel?"

Jedná se o první akční RPG, které se odehrává ve světě Warhammer Fantasy Battles. Zavede vás do srdce Starého světa, na kontinent poznamenaný Velkou válkou proti Chaosu, kterýžto krvavý konflikt zpustošil lidské císařství. Hráči se budou moct vtělit do kůže člověka, vznešeného elfa, lesního elfa či trpaslíka (čtyři třídy postav, každá s jedinečnými schopnostmi a vybavením) a objevit ikonické lokace ze světa Warhammer Fantasy Battles, které upoutaly představivost milionů fanoušků z celého světa.

Jinak se těšte na obrovský bestiář s více než 70 příšerami, které jsou všechny spojené s bohy Chaosu, a epické souboje s bossy.

Hra je navržená pro kooperaci: můžete hrát sami nebo ve 4 hráčích, lokálně či online - rozhraní a synergie tříd byly navrženy se zvláštním ohledem na kooperaci a týmovou spolupráci mezi postavami

Extrémní úroveň znovuhratelnosti zajistí, že kromě hlavního příběhu tu jsou ještě režim bitev s bossy, nekonečné dungeony a pravidelné aktualizace.

Read this next