If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je závodní dětská hra PAW Patrol: Grand Prix

+ startovní trailer.

Outright Games, jeden z předních světových vydavatelů interaktivní zábavy pro rodinu, ve spojení s Paramount Consumer Products, Nickelodeon a Spin Master Ltd., přední světová společnost zabývající se hračkami a zábavou pro děti a tvůrci PAW Patrol, dnes vydali hru PAW Patrol: Grand Prix. Tato vůbec první závodní motokárová hra Paw Patrol pro čtyři hráče, vyvinutá společností 3D Clouds, dá hráčům příležitost prohánět se po jejich oblíbených místech z úspěšného televizního pořadu ve snaze vyhrát pohár Pup Cup. PAW Patrol: Grand Prix je nyní k dispozici na PlayStation 4®, PlayStation 5, Nintendo Switch™, Xbox One, Xbox X|S a Steam.

Připojte se k Ryderovi, Chaseovi a zbytku Tlapkové patroly na jejich dosud nejrychlejší misi – vyhrajte Pup Cup! Hráči budou moci závodit na 11 tratích v Adventure Bay, Jake’s Snowboarding Resort, Jungle a dalších, aby zjistili, kdo je ze všech nejrychlejší závodník. Ale dejte si pozor na starostu Humdingera, mohl by být hned za rohem a způsobit na trati nejrůznější zmatek!

Kromě toho, že jde o vůbec první motokárový závodník PAW Patrol, je PAW Patrol: Grand Prix první videohrou PAW Patrol pro více hráčů, zapojit se můžou až 4 hráči najednou a takže si může zahrát celá rodina na rozdělené obrazovce. Závoďte, abyste se stali šampionem, používejte vylepšení, jako jsou vodní balóny, sněhové koule a výbuchy konfet. Zkušenější hvězdy tratí budou moci hrát v tvrdém režimu, zatímco mladší hráči mohou využít možnosti snadného ovládání s automatickým zrychlením, které je dovede k cílové čáře.

PAW Patrol příští rok oslaví své 10. výročí a uvede nový celovečerní animovaný film PAW Patrol: The Mighty Movie™. Po celosvětovém úspěchu loňského filmu PAW Patrol: The Movie™, který produkovala společnost Spin Master Entertainment ve spolupráci s Nickelodeon Movies a distribuoval Paramount Pictures, se bude jednat o druhý film této série. PAW Patrol: The Movie se umístil na 1. místě ve 25 zemích a v celosvětové pokladně vydělal přes 140 milionů dolarů. Zůstává hitem na streamovací platformě Paramount+.

Terry Malham, generální ředitel společnosti Outright Games, řekl:

„Jsme naprosto nadšeni, že jsme dnes dostali PAW Patrol: Grand Prix do rukou hráčů. Bylo potěšením znovu spolupracovat s Nickelodeonem na uvedení naší čtvrté hry PAW Patrol na obrazovky fanoušků. Jsme tak nadšeni, že můžeme nabídnout tak vzrušující závodní hru, zvláště takovou, kde mohou hrát rodiny všechny společně, bez ohledu na věk nebo zkušenosti. Uvidíme se na trati!"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Paw Patrol: On A Roll!

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments