Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V prodeji jsou dvě konverze kompilací od Take 2 pro Switch

BioShock: The Collection a Borderlands Legendary Collection.

Cenega Czech ve spolupráci se společností 2K oznamuje, že od dnešního dne jsou na konzoli Nintendo Switch v prodeji dva legendární tituly od společnosti 2K - BioShock: The Collection a Borderlands Legendary Collection.

"Nyní mají hráči možnost vychutnat si jedny z nejúspěšnějších her v historii společnosti 2K, které si dokázaly získat miliony fanoušků po celém světě, a to zcela poprvé na konzoli Nintendo Switch. Každá z herních kolekcí obsahuje základní hru a dodatečný obsah," uvádí se v tiskové zprávě.

Watch on YouTube

BioShock: The Collection - Vkročte do nezapomenutelného světa a prožijte velkolepý příběh oceňované herní série BioShock. Vydejte se do nádherných měst Rapture a Columbia. Kolekce BioShock: The Collection přináší v jednom balíčku hry BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered a BioShock Infinite a také veškerá DLC pro jednoho hráče. Balení BioShock: The Collection obsahuje 16GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat.

Borderlands Legendary Collection - Zažijte třínásobný chaos a vzrušující akci s jedinečnou kolekcí originálních looter-shooter her s jedinečnou stylizací, objevujte rozmanité světy, nepřeberné množství zbraní a nepřátel. Kolekce Borderlands Legendary Collection přinese v jednom balíčku hry Borderlands®: Game of the Year Edition, Borderlands® 2 a Borderlands®: The Pre-Sequel a také možnost zahrát si s přáteli díky lokálnímu split-screenu či online multiplayeru pro až 4 hráče. Balení Borderlands Legendary Collection obsahuje 8GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat (cca 41,6 GB).

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

BioShock: The Collection

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments