Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Videa ze State of Play: Deathloop, Crash Bandicoot 4, Returnal

+ souhrn indie kousků.

Bethesda a Arkane přichystali pro State of Play třetí velmi stylizovaný trailer ze stealth akce Deathloop nazvaný Déjà Vu.

Obsahuje záběry z hraní v časové smyčce na PS5 i originální skladbu od Sencit feat. FJØR. Podezřelé však je, že se už nikde nemluví o tom slíbeném květnovém termínu (je možné, že došlo k tichému odsunu?).

Watch on YouTube

Pak jsme měli možnost vidět pár minut z březnové PS5 konverze Crash Bandicoot 4, ačkoli o většině demonstrovaných změn se už vědělo z oznámení.

Watch on YouTube

Den po návštěvě planety Atropos si Sony připravila další matroš z PS5 exkluzivity Returnal, tentokrát už nikoli cutscény, ale sestřih z opravdového hraní:

Watch on YouTube

Z indie scény tu pak byl tříminutový průchod 3D plošinovkou Solar Ash, která trochu vypadá jako No Man's Sky a vyjde později letos pro PS4/PS5. Dále strašidelné záběry z Five Nights at Freddy's: Security Breach s převleky za plyšová zvířata ve filmovém multiplexu či zábavním parku. Nebo další pohled na městskou cross-play týmovou rubačku Knockout City od EA, co dorazí vedle PS4 i na jiné platformy koncem května.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments