Skip to main content

VIDEO-PREVIEW Trials Fusion s pěti minutami bláznivých skoků

Přes rušnou ulici, mezi ruinami nebo ve futuristické továrně.

Na polovinu dubna plánované pokračování veleúspěšné motorkářské arkády Trials je výjimečné nejen tím, že vůbec poprvé zamíří na PlayStation (i když jen na čtyřku) a nextgen. Půjde spíš o takovou platformu, která má vydržet několik příštích let a na ní se budou postupně nabalovat různá rozšíření či vylepšení ze Season Passu, který přinese i nové součástky.

Za necelých šest stovek a s ohledem na nekonečnou studnici nových tratí díky editoru působí Fusion jako výhodný poměr ceny a výkonu. Zvlášť když se necháte unést pěti minutami sestřihu z hraní od Eurogameru na ještě šílenějších tratích:

Watch on YouTube

Ty jsou největší v sérii o velikosti až čtyř kilometrů čtverečních: ve vyleštěném futuristickém městě, naopak apokalyptických troskách dálnic pod zbořenými mrakodrapy, při jízdě do kopce mezi skalami za oslňujícího západu slunce, mezi pohybujícími se plošinkami v průmyslovém komplexu budoucnosti. A co takový multiplayer ve čtyřech lidech, každý na vlastní dráze, kteří i se čtyřkolkou či terénním bicyklem skáčí přes rušný provoz na ulici nebo jedoucí vlak z tunelu?

Největší novinkou tohoto dílu se ale stane přidání triků, které se aktivují pravým stickem na gamepadu. Závodník může ve vzduchu provádět vážně bláznivé kreace, kdy rotuje kolem osy motorky, za což dostává body. A zapomenout se nesmí ani na bonusové výzvy přiřazené ke každé trati, například hledání skrytých míst, nedotknutí se barevných překážek, vyjetí do portálu v nebi, zákaz brždění nebo dokončení levelu z pohledu kamery na přilbě.

Z Trials Fusion, které vyjde i krabicově, sledujte také včerejší oficiální trailer.

Read this next