Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vítejte v hotelu Santa Dinfna

O kultu fantatiků v brzkém hororu.

Domácí vydavatel HYPE oznámil, že hororová hra z vlastních očí FOBIA - St. Dinfna Hotel vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One 28. června 2022.

V Treze Trilhas stojí hotel Santa Dinfna – dekadentní místo, o kterém koluje spousta divokých povídaček, včetně těch o záhadných zmizeních a paranormální činnosti. V naději, že uloví sólokapra, se amatérský novinář Roberto Leite Lopes vydává do Santa Catariny, zlákán informacemi své kamarádky Stephanie.

Jakmile ale nalezne fotoaparát, s jehož pomocí lze nahlížet do různých časových linií, a tím odhalí kult fanatiků, pokusy na lidech a zjevení potulující se po chodbách, obrátí se jeho vnímání reality vzhůru nohama a on bude svoje investigativní schopnosti potřebovat nejenom k tomu, aby odhalil pravdu, ale aby vůbec přežil. Zatímco se tak kolem něj bude prolínat minulost se současností i budoucností, bude muset řešit hádanky a pátrat po čemkoliv, co mu umožní zůstat naživu.

  • Zkoumejte luxusní hotel: Unreal Engine propůjčuje tomuto hororovému hernímu zážitku z vlastního pohledu hrozivě realistickou vizuální podobu.
  • Přežijte střet s děsivými nepřáteli: Pátrejte po zásobách a při tom se ukrývejte, utíkejte a bojujte s monstry slídícími po chodbách.
  • Přijďte na kloub záhadě: Rozpleťte záhadu prolínajících se světů v neustále se vyvíjejícím příběhu plném hádanek a spiknutí.
  • Nahlížejte do minulosti i budoucnosti: S pomocí tajemného fotoaparátu, propojujícího paralelní reality, nahlížejte do různých časových linií a odhalujte mnohá tajemství strážená zdmi hotelu.

Read this next