If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází xboxový interaktivní film As Dusk Falls, je v něm čeština

+ čerstvý startovní trailer, 15 minut z hraní.

V předplatných Xbox Game Pass a PC Game Pass dnes vychází interaktivní drama As Dusk Falls od společnosti INTERIOR/NIGHT, které vypráví vzájemně propletené životy dvou rodin v průběhu třiceti let. Tento nekompromisní příběh zrady, oběti a odolnosti začíná v malém arizonském městě roku 1998, a to krádeží s katastrofálními následky.

Rozhodnutí, která učiníte, významně ovlivní osudy postav. Když budete příběh ohrát opakovaně, odhalíte u jednotlivých postav velmi odlišný vývoj děje a zjistíte rozdíly spojené s každým rozhodnutím. Přežijí vaše postavy bez následků? Jakými lidmi se nakonec stanou?

V režimu kooperace pak může hrát až osm hráčů současně, a to jak na konzolích Xbox a počítačích, tak lokálně či online, případně kombinovaně. Doprovodná aplikace As Dusk Falls usnadňuje rozhodování během hraní, stačí použít telefon nebo tablet a můžete hlasovat s přáteli nebo proti nim.

Hra As Dusk Falls dnes vychází s českými titulky a je dostupná pro Xbox Series X|S, Xbox One, PC s Windows 10/11 a Steam, a je součástí nabídky předplatných Xbox Game Pass a PC Game Pass.

Zde je úvodních 15 minut z hraní - někteří recenzenti říkají, že dobrý příběh mají kazit zdejší herní mechanismy:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

As Dusk Falls

Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments