If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází datadisk pro Civilization 6

Jen digitálně.

U nás sice trpí tím, že neexistuje v krabicové verzi, nýbrž už jen digitálně, což se odráží na horší dostupnosti, menší viditelnosti či třeba pozdějších recenzích (tu naši momentálně chystáme).

Přesto je vhodné vědět, že v těchto dnech vychází Rise and Fall, první a masivní datadisk pro Civilization 6 (Alza.cz) od Sida Meiera a Firaxis. Nejprve je dostupný pro PC a později bude i na iPad, Mac a Linux.

"V rámci rozšíření přibude do původní hry mnoho nového obsahu, jako jsou noví vůdci, civilizace, jednotky a zcela nové herní prvky. Civilization VI: Rise and Fall tak přináší ten doposud nejhlubší zážitek z celé série. Rise and Fall nabídne hráčům nové volby, strategie a výzvy na jejich cestě vedení civilizace napříč epochami. Tato expanze navíc přináší nové Zlaté a Temné časy, nový městský systém Loajality a nové Guvernéry k nasazení do měst," vysvětluje tisková zpráva Cenegy Czech.

Dále do hry přináší 9 nových vůdců a 8 nových civilizací, včetně fanoušky oblíbeného vůdce jménem Shaka v čele civilizace Zulu a dále vůdce jménem Genghis Khan v čele Mongolska. Z nových vůdců se můžou hráči těšit například na neotřesitelného Queen Seondeoka v čele Koreje a na Roberta Bruce vedoucího Skotsko.

Cover image for YouTube videoCivilization VI: Rise and Fall - Devs Play the Mapuche (Loyalty Deep Dive)

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Civilization VI

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments