Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prosincová aktualizace Civilization VI přiblížena

Co všechno změní a vylepší?

Společnost Firaxis nasdílela video s ukázkou bezplatných aktualizací, které hru Civilization VI čekají v tomto měsíci. Takto aktualizace zahrnující úpravy a nové doplňky, které do hry dorazí již 17. prosince. Před vydáním budou jinak dělat živý přenos 16. prosince ve 20 hodin.

Kromě vyvážení hry obsahuje aktualizace nové funkce: například scénář, herní režim nebo přizpůsobení.

Aktualizace pro tento měsíc zahrnuje City-state Picker, několik úprav vyvážení a další změny na základě zpětné vazby hráčů. Následuje oficiální video a popisek od domácího distributora Cenega Czech:

Watch on YouTube

"Podobně jako v srpnu představený Natural Wonder Picker, umožňuje výběr městských států hráčům zvolit, které a kolik městských států se v jejich hrách objeví. Vyberte si hraní s náhodným výběrem městských států nebo vlastním seznamem. Výběr městských států je skvělý způsob, jak se hráči mohou setkat s městskými státy, se kterými dřív nehrál, a poskytuje další způsob, jak zvládat některé herní potíže. Chcete spustit hru pouze s městskými státy podporující vědu, abyste mohli dosáhnout vědeckého vítězství? Nebo ztížit výroby deaktivací všech průmyslových městských států? Existuje řada způsobů, jak experimentovat s nový výběrem městských států.

Po zpětné vazbě hráčů se některé nové úpravy dostávají do Civilization® VI. Patří mezi ně významné přidání rovnováhy sociálním politikám a technologické a občanské podpory, stejně jako vylepšení umělé inteligence. Například u AI vůdci budou méně pravděpodobně klást požadavky, pokud je vaše armáda silnější nebo pokud si dáte ve válce špatně. Hráči mohou být taky nadšení, když naleznou tlačítko "Stop Asking", které lze poslat, pokud občan posílá příliš mnoho požadavků. Všechny podrobnosti budou k dispozici v poznámkách k opravě, které budou vydány společně s aktualizací 17. listopadu."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Civilization VI

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments