If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází DiRT 4, první recenze

+ startovní trailer.

Právě dnes vyvrhli Codemasters na trh nové offroadové závody DiRT 4 pro PC/PS4/X1 (Alza.cz), což doprovází startovní trailer:

První recenze ve světě dopadly vesměs pozitivně, prozatímní OpenCritic průměr 85% rozhodně není ostudou.

Dle názoru XboxAchivements jde o další důkaz, že tahle firma je přes rallye mistrem. Gymkhana je prý tentokrát posunuta do pozadí, což je jedině dobře.

Verdikt na PSU je jednoduchý: lepší rallye závodění na PS4 prostě jinde neseženete.

ArsTechnica připomíná, že pokud vám předešlé PCčkové DiRT Rally připadalo příliš obtížné, tahle nová hra bude přesně pro vás, protože vám ledacos odpustí a ještě zabaví.

DiRT 4 očima Destructoid sice neredefinuje žánr, ovšem soustředí se na ryzí závodní zážitek, jak to je jen možné, což je pozitivem. Autor se prý nemůže dočkat, až bude pokračovat v kampani, přestože byla v době psaní půlnoc.

Kritičtější je GamesRadar, dle nějž hra stojí za pořízení, ale navrátivší se herní módy jsou prý o ničem, frustrující a neuspokojí.

Hodnocení 8,5 sklidil DiRT 4 od PlaystationLifeStyle za přiměřeně realistické ovládání a za generátor tratí zajišťující nekonečnou znovuhratelnost, zatímco slabší to prý je s grafikou prostředí a kariérou, ve které chybí nějaké offroadové aktivity.

Tagged With

Comments