If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází druhé rozšíření pro Farming Simulator 15

Prý žně obsahu.

Nejen na originální Superhot a rybaření Euro Fishing se v těchto týdnech soustředí domácí vydavatel Comgad. Vydal rovněž druhé oficiální rozšíření pro Farming Simulator 15 (recenze), které má přinést "žně nového obsahu", což je vzhledem ke kontextu nápaditá formulace.

"Užijete si nové možnosti rozvoje své farmy díky více než 30 novým vozidlům a dalšímu farmářskému vybavení včetně nových rozprašovačů, přívěsů, nakladačů a dalšího! Věrně vymodelované podle předloh od známých značek: ITRunner, JCB, New Holland a Holmer. Usedněte za volant nové sklízečky cukrové řepy Holmer a náklaďáku Holmer Terra Variant s vlastními vyměnitelnými moduly," píše se v popisku.

Na rozdíl od Zetoru nepojmenovaný datadisk, který vyžaduje ke spuštění základní hru nebo Zlatou edici, opět obsahuje překlad a stojí na Alza.cz příznivých 249 Kč (doporučená cena 299 Kč).

Za ně dostanete i přiložený PDF e-book „Farming Simulator Modding For Dummies" (v angličtině), který vám vysvětlí, jak si vytvořit vlastní obsah a přidat si ho do hry. Vyrobíte si vozidla, stroje i krajinu a budete je sdílet s komunitou (více na produktové stránce Comgadu).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Farming Simulator 15

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments