Skip to main content

Vychází Enhanced edice Seven: The Days Long Gone, i na PS4 je v češtině

Včetně DLC + startovní trailer.

V těchto dnech přichází na trh PS4 verze hry Seven v nové Enhanced Edition (Xzone.cz) od vývojářů z Fool's Theory a vydavatele IMGN.PRO. U nás ji krabicově uvádí Comgad, doporučená maloobchodní cena 1099 Kč.

Jedná se o rozšířenou verzi hry Seven: The Days Long Gone z roku 2017 (recenze), izometrického RPG s prvky stealth, v němž se ujímáte role zlodějského mistra Teriela vyslaného na misi, jež otřese základy celé Vetrallské říše.

V rozšíření Drowned Past, které rozšířená edice přináší, narazí hráči na „Enklávu", skupinu prapodivných individuí, která objevila mýtické potopené plavidlo a zkoumají ho v naději, že objeví bohatství. Ale věci, které jsou skryté, nejsou skryté bezdůvodně, jak Teriel společně s Enklávou brzy zjistí.

Startovní trailer:

Watch on YouTube

Krom nového DLC představí Seven: Enhanced Edition pro PS4 také celou řadu nových lokací, protivníků, zbraní, obleků, výrobních nákresů a schopností a k základní hře přidá více než 7 hodin obsahu.

Ani milovníci PC se nemusí obávat, že přijdou zkrátka. Pokud si koupí (nebo v minulosti koupili) PC verzi Seven: The Days Long Gone, obdrží přístup k Seven: Enhanced Edition v rámci bezplatné aktualizace.

Původně se mělo za to, že PS4 port je v původní anglické verzi, ale jak jednatel Comgadu, Milan Czarnowski, řekl Eurogameru, i konzolovka je nakonec s českými titulky. Též PC verze Enhanced edice podle údajů na Steamu opět obsahuje české titulky, stejně jako tomu bylo u originálu.

Read this next