If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází golf PGA Tour 2K21

+ tiskovka, startovní trailer.

Pro zkušené golfové profesionály i nováčky, konečně nastal čas jít na odpaliště: krabicovka PGA TOUR 2K21 je nyní i v ČR dostupná pro PlayStation 4, Xbox One a také pro PC skrz Steam, dále Switch a Stadia.

Hra byla vyvinuta HB Studios, týmem, který vytvořil The Golf Club 2019. PGA TOUR 2K21 má být skutečný zážitek z golfové simulace s oficiálně licencovanými profesionály, kurzy, výbavou a oblečením PGA TOUR.

Startovní trailer:

"PGA TOUR 2K21 je postaven na přesvědčení, že golf je pro každého. Ať už jste profesionál, kterému tento parket není cizí, nebo víkendový válečník, který se snaží zkusit štěstí poprvé - je to něco pro vás. Nováčci mohou využít výukových programů, tipů a návrhů v reálném čase, zatímco veteráni mohou ovládat své hry pomocí pokročilých funkcí, včetně Pro Vision, Remote Control, Shot Shaper a Putt Preview. Odpalujte sólo nebo se spojte s přáteli v lokálních nebo online hrách, obsahujícím módy Alt-Shot, Stroke Play, Skins a 4-Player Scramble. Posuňte společenskou zkušenost na další úroveň, starejte se o svůj klubový dům s online společnostmi, kde můžete provozovat celé sezóny a turnaje, a zároveň získat právo se na hřišti vychloubat. Můžete také vytvořit pravidla a požadavky pro vstup, stejně jako nastavení handicapu a událostí.

Prvním krokem k slávě FedExCupu je vytvoření vlastního jedinečného MyPLAYER výběrem ze stovek možností přizpůsobení, včetně nových licencovaných oděvů a vybavení od populárních značek, jako jsou Adidas, Polo Ralph Lauren, Malbon Golf, Callaway Golf, Bridgestone Golf, TaylorMade Golf a další. Odtud si naložte golfovou tašku jednoho ze 14 klubů podle vašeho výběru a přejděte do režimu kariéry PGA TOUR. Začnete na turné Korn Ferry a budete soutěžit na více než 30 akcích, pokrývajících několik etap vaší kariéry. Ve hře také potkáte 12 profesionálů PGA TOUR, v čele s titulním hráčem PGA TOUR 2K21 Justinem Thomasem."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments