Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází golf PGA Tour 2K21

+ tiskovka, startovní trailer.

Pro zkušené golfové profesionály i nováčky, konečně nastal čas jít na odpaliště: krabicovka PGA TOUR 2K21 je nyní i v ČR dostupná pro PlayStation 4, Xbox One a také pro PC skrz Steam, dále Switch a Stadia.

Hra byla vyvinuta HB Studios, týmem, který vytvořil The Golf Club 2019. PGA TOUR 2K21 má být skutečný zážitek z golfové simulace s oficiálně licencovanými profesionály, kurzy, výbavou a oblečením PGA TOUR.

Startovní trailer:

Watch on YouTube

"PGA TOUR 2K21 je postaven na přesvědčení, že golf je pro každého. Ať už jste profesionál, kterému tento parket není cizí, nebo víkendový válečník, který se snaží zkusit štěstí poprvé - je to něco pro vás. Nováčci mohou využít výukových programů, tipů a návrhů v reálném čase, zatímco veteráni mohou ovládat své hry pomocí pokročilých funkcí, včetně Pro Vision, Remote Control, Shot Shaper a Putt Preview. Odpalujte sólo nebo se spojte s přáteli v lokálních nebo online hrách, obsahujícím módy Alt-Shot, Stroke Play, Skins a 4-Player Scramble. Posuňte společenskou zkušenost na další úroveň, starejte se o svůj klubový dům s online společnostmi, kde můžete provozovat celé sezóny a turnaje, a zároveň získat právo se na hřišti vychloubat. Můžete také vytvořit pravidla a požadavky pro vstup, stejně jako nastavení handicapu a událostí.

Prvním krokem k slávě FedExCupu je vytvoření vlastního jedinečného MyPLAYER výběrem ze stovek možností přizpůsobení, včetně nových licencovaných oděvů a vybavení od populárních značek, jako jsou Adidas, Polo Ralph Lauren, Malbon Golf, Callaway Golf, Bridgestone Golf, TaylorMade Golf a další. Odtud si naložte golfovou tašku jednoho ze 14 klubů podle vašeho výběru a přejděte do režimu kariéry PGA TOUR. Začnete na turné Korn Ferry a budete soutěžit na více než 30 akcích, pokrývajících několik etap vaší kariéry. Ve hře také potkáte 12 profesionálů PGA TOUR, v čele s titulním hráčem PGA TOUR 2K21 Justinem Thomasem."

Read this next