Skip to main content

Vychází Like a Dragon: Ishin!

Kombinace střelných zbraní a mečů z feudální éry.

SEGA a studio Ryu Ga Gotoku dnes uvádějí na trh očekávaný samurajský epos Like a Dragon: Ishin! pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC skrze Windows a Steam.

V tomto historickém dobrodružství se hráč ocitne v 60. letech 19. století, Japonsko je sužováno rozsáhlou nerovností vrstev obyvatel a pojednává o jednom šermíři, který změní běh dějin. Sledujte příběh Sakamota Ryomy, zneuctěného šermíře, který hledá vraha svého pána, aby očistil jeho jméno, a jehož činy uvedou do pohybu revoluci.

Nadstandardní akce a rozmanité zbraně. Hráči se mohou zapojit do viscerálního boje, který kombinuje střelné zbraně a meče z feudální éry a přepínat mezi čtyřmi různými bojovými styly: Swordsman, Gunman, Wild Dancer a Brawler. Hluboký seznam rozmanitých zbraní představuje historický přechod mezi klasickým bojem s mečem a moderním ozbrojeným bojem, kdy hráči trénují a vylepšují své dovednosti, aby si odemkli ještě mocnější schopnosti.

Hráči mohou sbírat a zvyšovat úroveň pomocí Trooper Cards - předmětů, které poskytují dočasné vylepšení nebo speciální schopnosti, jako jsou nové útoky nebo zvýšení statistik. Na několika z těchto karet se objeví speciální hosté, jako je wrestlingová ikona Kenny Omega, herec Rahul Kohli a další. Všechny karty speciálních hostů Trooper Cards jsou k dispozici celosvětově na všech platformách jako volně stažitelný obsah.

Volitelný slovníček ve hře doplňuje kontext historického základu osob, míst a událostí, které se objevují ve hře Like a Dragon: Ishin!

Like a Dragon: Ishin! rozšiřuje svého exkluzivního japonského předchůdce z roku 2014 o zcela nový obsah, skvěle remasterovanou grafiku a vylepšené možnosti pro moderní platformy v Unreal Engine 4.

Read this next