Skip to main content

Vychází motorky MotoGP 19

Umělá inteligence založená na neurálních sítích.

Italské studio Milestone ve spolupráci s distributorem Comgad avizuje, že dnešním dnem vstupují na trh motorky MotoGP 19 (Xzone.cz) ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a Windows PC i Steam.

Díky MotoGP 19 se hráči mohou zúčastnit sezóny 2019 a závodit proti šampionům MotoGP anebo se mohou vžít do role mladého závodníka, šplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP Rookies Cup až na špičku své třídy.

Startovní trailer:

Watch on YouTube

Vítá vás A.N.N.A., naše supervýkonná umělá inteligence založená na neurálních sítích - A.N.N.A (agentka s umělou nervovou sítí) je revoluční umělá inteligence založená na neurálních sítích vyvinutých společně se firmou Orobix, která se specializuje na umělou inteligenci. Nová neurální UI hráčům přináší neuvěřitelnou úroveň výzev díky rychlejším a přesnějším protivníkům s extrémně realistickým chováním. Aby hra vyhovovala potřebám všech hráčů, bude možné úroveň obtížnosti zcela nastavit. Naše hardcore fanoušky MotoGP však čeká dosud ta nejtěžší výzva!

Vše, co potřebujete k hraní s kamarády online - Nový režim pro více hráčů nyní obsahuje důležitá vylepšení jak po stránce technické infrastruktury, tak po stránce herního zážitku. Díky novým dedikovaným serverům je nyní hratelnost nesmírně plynulá a uspokojivá. Hráči si mohou procházet seznam veřejných lobby a najít závod, který splňuje jejich požadavky, anebo si mohou díky soukromým lobby vytvořit vlastní, na míru šité Grand Prix a závodit pouze se svými kamarády. Společnost Milestone také představila režim Race Director, který hráčům umožní spravovat každý aspekt závodu během online soutěží a přiřazovat postihy za nepřípustné chování hráčů, stejně jako ve skutečném závodě MotoGP. Díky režimu TV Director mohou hráči také ovládat kamery a překrytí, aby zachytili ty nejnapínavější akce a zahrnuli je do živých streamů.

Vstupte do legendy - Režim Historical Challenges představuje skutečný skok do historie MotoGP, kde hráči budou mít přes 50 legendárních závodníků, 35 oficiálních 500cc motorek a kategorie MotoGP™, to vše reprodukované do posledního detailu. Společně s 19 oficiálními tratěmi aktuální sezóny zde budou 3 speciální historické tratě: Laguna Seca 2013, Donington 2009 a Catalunya 2015, které všechny prosluly tím, že se na nich odehrály okamžiky zajímavé pro všechny fanoušky MotoGP.

Závoďte stylově - V MotoGP 19 je mnoho nových nástrojů, díky kterým si můžete vytvořit jedinečného závodníka - vyberte si z té největší nabídky nejoblíbenějších doplňků a značek. Díky grafickým editorům si hráči mohou vytvořit vlastní přilby se svým designem stejně jako skuteční šampioni MotoGP a navrhovat závodní čísla a záplaty na spodní záda. Všechny předměty, které hráči vytvoří, mohou sdílet s komunitou, aby o nich mohl každý hlasovat nebo si je stáhnout!

Nová soutěžní třída - Stejně jako ve skutečné sezóně MotoGP 2019 značí letošní rok debut nového turnaje FIM Enel MotoE World Cup, kde se utkají motorky s nulovou emisí na několika nejslavnějších okruzích MotoGP Championship. Díky svým charakteristickým zvláštnostem, jako je vysoký zátah motoru a váha, si hráči s motorkami MotoE užijí zcela nový styl jízdy.

Read this next