If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází rozšíření The Elder Scrolls Online: Greymoor

Sběratelská edice + startovní filmeček.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje,Nová kapitola Greymoor je k že je právě v prodeji nová kapitola oceňovaného online RPG od ZeniMax Online Studios - The Elder Scrolls Online: Greymoor pro PC.

K zakoupení je prostřednictvím rozšiřující sběratelské edice The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector's Edition Upgrade na PC/Mac. Na PlayStation 4 a Xbox One bude v prodeji od 9. června 2020.

Povedený startovní filmeček v délce čtyř minut:

Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zmrzlého a hornatého západního Skyrimu, objevujte rozlehlé a nebezpečné podzemní lokace Blackreach a postavte se mocným silám v doposud nejtemnějším příběhu ságy The Elder Scrolls.

Kapitola Greymoor přinese gotický a drsný hlavní příběh i vedlejší úkoly, nové open-world eventy pro skupiny hráčů, nový masivní trial Kyne's Aegis pro až 12 hráčů, nový herní systém Antiquities (cestujte napříč Tamrielem a objevujte dávno ztracené a vzácné artefakty zpřístupňující mocné vybavení a odměny pro všechny typy hráčů) a mnohem více. S více než 30 hodinami nového hlavního příběhu přináší kapitola Greymoor zcela nový ESO zážitek, který ohromí jak veterány série, tak nové hráče.

The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector's Edition Upgrade obsahuje:

  • Soška upířího lorda Vampire Lord.
  • Sada čtyř sběratelských mincí.
  • Exkluzivní kovový obal - Steelbook.
  • Mapa západního Skyrimu.
  • Předplatné ESO Plus na měsíc.
  • Digitální obsah: exkluzivní mount, společník, balíček emotes, kostým a memento.

Vezměte na vědomí, že edice The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector's Edition Upgrade neobsahuje základní hru The Elder Scrolls Online, která je vyžadována k hraní. Tato edice obsahuje pouze novou kapitolu Greymoor.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments