Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatel HYPE u nás uvede Miasma Chronicles a v krabici budou bonusy

Od autorů taktické strategie Mutant.

Akční dobrodružná taktická hra Miasma Chronicles, která byla ohlášena před rokem, vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X už 9. června 2023.

Fyzická edice obsahuje navíc artbook, exkluzivní oblek důlního technika pro Elvise a exkluzivní krunýř důlního záchranáře pro Diggse. Oznámil to domácí vydavatel HYPE spolu s popiskem:

"Miasma Chronicles přináší nádherně zpracované, nezapomenutelné taktické dobrodružství od vývojářského týmu The Bearded Ladies, který s tímto žánrem načerpal bohaté zkušenosti při tvorbě úspěšného titulu Mutant Year Zero: Road to Eden. Vydejte se na cestu postapokalyptickou pustinou v nepříliš vzdálené budoucnosti, ve které byla Amerika rozvrácena ničivou silou známou pouze jako „miasma“.

Seznamte se s Elvisem – mladíkem, kterého jeho matka přinesla jako dítě do hornického městečka Sedentary, kde ho pak zanechala v péči robotického staršího „bratra“. Jediné, co po ní Elvisovi zbylo, je záhadná rukavice, se kterou lze ovládat miasmu.

Připojte se k bratrům na výpravě postapokalyptickou pustinou ve snaze nalézt vytoužené odpovědi. Odpovědi, které mohou navždy změnit běh lidských dějin."

  • Mix průzkumu prostředí v reálném čase s taktickými tahovými souboji využívajícími RPG prvků.
  • Zkoumejte nádherná, detailně zpracovaná prostředí a setkávejte se s neobvyklými postavami.
  • Využívejte vylepšitelné zbraně a schopnosti přinášející vašim hrdinům výhodu v boji.
  • Prožijte poutavý, dechberoucí příběh, během kterého se vyjeví pravda o miasmě.

Read this next