Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatelský katalog pro březen 2023 od českého distributora Playman

"S příchodem jara hra pro každého".

"Co mnohým může připadat jako ticho před bouří, všímavému pozorovateli neunikne různorodá nálož velice zajímavých titulů vycházející ještě před příchodem jara, kdy nás zpěv ptáků a kvetoucí svět vyláká ven na první doušek čerstvého jarního vzduchu. Než však těmto svodům podlehnete, určitě si najdete v našem novém vydavatelském katalogu hru přímo pro vás. Ať už jste fanoušek akčních her, simulátorů, strategií nebo adrenalinem napumpovaných závodních her, máme od každého něco. Pokud ale náhodou nemyslíte od začátku roku na nic jiného, než na rozšíření svého příslušenství pro konzoli Nintendo Switch, tak máte obdivuhodnou cílevědomost a taky neuvěřitelné štěstí!"

3. března

Hned zkraje března (už dnes) vychází akční řežba Wo Long, která u nás je v pěkné steelbookové edici, kterých však není mnoho, a proto by se každý váhavý sběratel měl mít na pozoru, jestli si tohle opravdu nechá uniknout. Hra se odehrává ve fantaskní starověké Číně v období Tří království, kterou zmítá chaos a zmar. Hordy démonů sužují místní obyvatele a je jen na vás, místním domobranci, abyste jim přišli na pomoc a postavili se temným silám s hlavou vztyčenou a nabroušeným mečem.

9. března

Hned týden na to vychází během jednoho dne, 9. března, hned čtyři další hry! Simulátory Transport Fever 2 pro konzole ve speciální edici a Train Life pro Nintendo Switch. Jarní bahýnko zryjí pneumatiky motocrossových motorek z dílen specialistů na závodní hry Milestone a aby toho ten den nebylo málo, mistr bojových umění se rozhodne ochránit slabší bytost i za cenu boje proti celému světu ve hře Clash: Artifacts of Chaos, která mimochodem vychází ve speciální edici s digitálním artbookem a soundtrackem.

10. března

Ne jeden, ale hned tři balíčky příslušenství vycházející ve stejný den a to už za týden! Máte zájem o golfové hole bezpečné pro domácí využití? Rozbili jste tenisovou raketou už nejeden lustr? Tak to je All Sports Kit 2023 šitý na míru právě pro vás. Řešíte si rádi všechno hezky zblízka a osobně? Nakrklo vás v poslední době nějaké hubaté NPCčko? Pak tu pro vás máme All Combat Kit obsahující boxery, meče i pušku. Nakonec pro ty z vás, kteří na závodních okruzích plných nebezpečných houbiček a želvích krunýřů pravidelně nevyberou tu předposlední zatáčku a porazí je díky tomu jejich vlastní děti … nezoufejte. Je tu Car Chase Kit s volantem, který vás nikdy nezradí. A už bude doma chybět jen All Hug Kit, aby z toho děti neměly trauma.

16. března

Vychází očekávaný Session Skate Sim na Switch a ano, Anno 1800 na konzole PS5 a Xbox Series X. V té první hře jsou ulice vaším hřištěm a v té druhé je to moře a bohaté ostrovy od Evropy, přes jižní Ameriku, až po Arktidu a Afriku, každý s vlastním obyvatelstvem, surovinami a překážkami.

Read this next