If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatelský plán Playmana na leden a únor 2023

Na nudu to rozhodně nevypadá...

Letošní rok velkých her začíná konzolovou konverzí kultovního RPG Risen vycházející již příští týden 24. ledna. Hru asi netřeba zdlouhavě představovat. Pusťte se do dobrodružství na sopečném ostrově Faranga a prosekejte se skrz hordy nepřátel lačnících po krvi a bohatství mírumilovných obyvatel ostrova. Stanete se hrdinou, který ostrov tak nutně potřebuje?

Jen dva dny poté, 26. ledna, vychází na Nintendo Switch ztřeštěná hra na vybíjenou od Ubisoftu zvaná OddBallers. Vytvořte si vlastní postavu a vrhněte se do praštěného světa vybíjené, ve kterém můžete vyzvat až pět dalších hráčů lokálně nebo online. Každá aréna je jiná a má vlastní pravidla. Je to ideální příležitost, jak se zbavit přátel nebo získat ty nejlepší herní vzpomínky.

Leden pak završí hra, na kterou nedočkavě čeká každý fanoušek Zátiší Bikin nebo zoufalý rodič. Pokračování oblíbeného rehydratovaného prvního dílu SpongeBoba: Battle fo Bikini Bottom je tu! SpongeBob Cosmic Shake zatřese 31.1. základy vesmíru, reality, a tak vůbec. Vydejte se se SpongeBobem a jeho kamarády na napínavé dobrodružství, které má za úkol obnovení Zátiší Bikin.

Na začátku února máme chvíli prostor se nadechnout a pak přichází další vlna, kterou vede akční střílečka Atomic Heart z nádherného utopistického světa. Tedy utopistický svět to je do chvíle, kdy pak už není. Pak je na vás se z té šlamastiky vystřílet a vysekat pomocí experimentální energetické rukavice, velkého arzenálů čepelí a špičkových zbraní. Nadupaná a výbušná akce na nás čeká už 21. února.

Pro fanoušky spíše klidnějších her, kteří se i rádi něco naučí, je tu pak Chef Life: A Restaurant Simulator. Chopte se zlaté vařečky vlastní restaurace a vykouzlete z ní Michelinskými cenami ověnčený ráj kulinářského světa. Vytvořte si vlastní vzhled restaurace, vlastní menu i jakým stylem restaurace funguje. To vše z pohodlí svého domova 23. února. Slunce toho dne se ještě ani nestihne uchýlit k západu a na svět přichází další hra poněkud jiného ražení. Máte rádi sport? Máte rádi násilí? Máte rádi sport a násilí dohromady? Už nic víc neříkejte, je tu Blood Bowl 3. Mnohem drsnější verze rugby z fantaskního světa Warhammer přichází na skoro všechny platformy (Switch bude později během roku). Vytvořte si tým orků, lidí, trpaslíků, skavenů nebo elfů a využijte jejich silné stránky pro rozsekání svých oponentů. Soucit není součástí balení Brutální edice.

O den později, 24. února vychází na Nintendo Switch výborná soulovka Mortal Shell i se všemi vydanými DLCčky. Konec února korunuje Scars Above. Tato náročná dobrodružná střílečka z mimozemské planety vás uchvátí svým nádherným zpracováním, možností prozkoumávat a objevovat mimozemský život na vzdálené planetě a hledáním cesty pro záchranu svou i svého týmu. Toto nadějné dobrodružství na nás čeká již 28. února.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments