Skip to main content

Výrazné zlevnění streamovací služby PlayStation Now, přidání GTA 5 a TV reklama

Xbox kontruje hrami do Game Pass a dáním Spotify.

Streamovací služba, mimochodem dosud jediná taková na konzolích, stála dosud tak trochu v pozadí veškerého dění, ani u nás stále není oficiálně podporována.

Nyní, krátce před startem konkurenční Google Stadia či chystaného cloudového řešení od Microsoftu, se však hnuly ledy a Sony se do toho začíná pořádně opírat.

Oznámila výrazné zlevnění a zatraktivnění PlayStation Now, která odteď stojí jen 10 eur měsíčně (předtím to byl dvojnásobek), 25 eur čtvrtletně či 60 eur ročně (dříve 100 eur). Za to dostanete přístup k osmi stovkám her z PS4, PS3 a PS2, přičemž vyzdvihla výhodu, že má na rozdíl od ostatních s provozováním takové službě dlouholeté zkušenosti.

Watch on YouTube

Navíc na PS Now vytvořila novou drahou TV reklamu a přidala na ní několik mimořádně lákavých titulů, které tam budou k dispozici jen do začátku ledna 2020 - Grand Theft Auto 5 (bez online funkcí), God of War, Uncharted 4 a Infamous Second Son. Detaily zde, vše je k vyzkoušení zdarma po sedmidenní zkušební lhůtu.

Co na to Microsoft? Z jeho strany tu máme několik nepřímých reakcí:

1) Přidal na Xbox Game Pass několik nových her v čele s Dishonored 2 a World War Z teprve z dubna.

2) Přihlásíte-li se k dražší variantě služby Xbox Game Pass Ultimate, dostanete na 6 měsíců zdarma předplatné na hudební službě Spotify Premium.

Watch on YouTube

3) Začal prodávat lístky na velkolepou akci X019 v Londýně, kde v půlce listopadu ohlásí celou řadu novinek.

Read this next