If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vzdejte se, pozemšťané, totální anihilace je v plném proudu

+ startovní trailer k Destroy All Humans remaku.

Radujte se, titěrní lidičkové! Ten den konečně nastal. Destroy All Humans! na PlayStation 4, Xbox One a PC je na pultech obchodů. Vy tak můžete být svědky slávy Furonského impéria ve svém obýváku a nemusíte přesouvat své hnutí odporu ven.

Startovní trailer z této hry, jejíž pochvalná recenze u nás byla začátkem týdne:

Cover image for YouTube videoDestroy All Humans! - Release Trailer

Cryptova dobrodružství ho zavedou na pár zajímavých fiktivních míst ve Spojených státech během ohnivých 50. let. Ve video-seriálu „Vítá vás..." vám THQ Nordic představí slavné lokace jednu po druhé od Turnipseed Farm přes Santa Modesta až po Area 42 a Capitol City.

Většina z vás humanoidů se nemůže dočkat, až bude svědky slávy Furonského impéria, takže máte možnost zahrát si demo Destroy All Humans! na PC ještě dnes - link na Steam.

"Jelikož chceme být k vašemu politováníhodnému lidskému druhu před jeho totální likvidací milosrdní, rozhodli jsme se, že vám dáme k dispozici i několik speciálních furonských edic: Crypto-137 Edition obsahuje sošku Crypto-137, batoh Crypto, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je možné pořídit za DMOC 399 eur v hodnotě sedmi tun šťávy ze zmasakrovaných krav. A pak je tu ještě DNA Collector's Edition, která obsahuje sošku Crypto'N'Cow, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je v prodeji za DMOC 149.99 eur / cryptoměnu v hodnotě dvanácti spálených lidských stehenních kostí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Destroy All Humans!

PS4, Xbox One, PS2, Xbox, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments