If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vzdejte se, pozemšťané, totální anihilace je v plném proudu

+ startovní trailer k Destroy All Humans remaku.

Radujte se, titěrní lidičkové! Ten den konečně nastal. Destroy All Humans! na PlayStation 4, Xbox One a PC je na pultech obchodů. Vy tak můžete být svědky slávy Furonského impéria ve svém obýváku a nemusíte přesouvat své hnutí odporu ven.

Startovní trailer z této hry, jejíž pochvalná recenze u nás byla začátkem týdne:

Cryptova dobrodružství ho zavedou na pár zajímavých fiktivních míst ve Spojených státech během ohnivých 50. let. Ve video-seriálu „Vítá vás..." vám THQ Nordic představí slavné lokace jednu po druhé od Turnipseed Farm přes Santa Modesta až po Area 42 a Capitol City.

Většina z vás humanoidů se nemůže dočkat, až bude svědky slávy Furonského impéria, takže máte možnost zahrát si demo Destroy All Humans! na PC ještě dnes - link na Steam.

"Jelikož chceme být k vašemu politováníhodnému lidskému druhu před jeho totální likvidací milosrdní, rozhodli jsme se, že vám dáme k dispozici i několik speciálních furonských edic: Crypto-137 Edition obsahuje sošku Crypto-137, batoh Crypto, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je možné pořídit za DMOC 399 eur v hodnotě sedmi tun šťávy ze zmasakrovaných krav. A pak je tu ještě DNA Collector's Edition, která obsahuje sošku Crypto'N'Cow, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je v prodeji za DMOC 149.99 eur / cryptoměnu v hodnotě dvanácti spálených lidských stehenních kostí.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments