Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Wanted: Dead sbírá špatné recenze, co všechno se tady nepovedlo?

Nezachránil to ani startovní trailer.

Zrovna dnes na Valentýna vychází Wanted: Dead, third-person akce z prostředí hongkongské policejní jednotky.

Bohužel recenze sbírá velmi špatné, když se průměr pohybuje okolo 60 procent na Opencritic a jen na 56 procentech na Metacritic.

Nezachránil to pochopitelně ani startovní trailer:

IGN se 4/10 říká, že boje by mohly být zábavné pár hodin, kdyby nebyly tak mělké, nezajímavé a nesmyslné. Minimální pestrost nepřátel připomíná staré časy automatů, ani nebylo nutné na ně měnit taktiku. Když přidáte grafiku bez osobnosti a časté padání, je to první zklamání roku.

Polygon raději ani hodnocení neudělil. Wanted: Dead je prý tak slabé v každém ohledu, protože se snaží být vším naráz - anime, show o vaření, narážkami na popkulturu, ódou na Tarantina i na Suda51.

Xboxera neváhali dát 3/10, jelikož to prý bylo utrpení. Pokud máte rádi svůj čas, raději s ním naložte jinak.

Debutový titul 110 Industries moc nechválí ani GameSpew s 5/10. Hra má být neférovou výzvou, která je zábavná jen sporadicky. Můžete mít rádi postavy a jejich ulítlost, snahu posunout žánr o kus dál, ale provedení značně kulhá.

PSXBrasil se 7/10 nevadí, že to je jednoduchá, přímočará akční hra, ani že příběh je hrozný a minihry neatraktivní. Hratelnost nemá být zase tak špatná, pokud si na ni zvyknete, stejně tak je potřeba překousnout technické problémy a mít trpělivost.

Twinfinite dali 2.5/5 za záměr přiblížit se starým herním klasikám. Může to prý někomu sednout, ale výsledek je velmi neuspokojivý a připomenutím toho, že cesta zpět v čase nemusí být vždy vhodnou volbou.

PushSquare byli s 5/10 ještě docela mírní, když Wanted: Dead je frustrující akcí, s mizernou prezentací, nesmyslným vyprávěním a tupými dialogy. Někdo tady může najít něco, co hledal, ale musí mít úchylku, aby se v tomto podivném boji za plnou cenu vyžíval. Celkově má jít o až fascinující nepořádek.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Wanted: Dead

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments