If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Will Wright pracuje na TV Show

Dostane se tak časem až k filmu dle Sims?

Will Wright už dva roky nepracuje na žádné hře a jeho poslední výtvor, Spore, nesklidil zase takový úspěch, jak by se čekalo. Po Spore odešel Will z EA, založil si jakýsi podivný Stupid Fun Club a jinak o něm nebylo moc slyšet.

Nyní ale možná vystrkuje růžky, bohužel ne v herním segmentu. Legendární designér se spojil s Albie Hechtem, zkušeným televizním matadorem a spolu pracují na jakémsi "The Creation Project".

Prý se ale nemá jednat o úplně typickou TV show. Nějakým způsobem má být postavena kolem interakce diváků, kteří budou posílat náměty na zápletky. O zápletky se bude hlasovat a vítězná bude zpracována přímo do TV show.

Wright vytvořil jakýsi "StoryMaker Engine", což má umožnit tvůrcům přicházet s funkčními náměty velmi rychle. O co přesně se jedná zatím nevíme, budeme si muset počkat na oficiální oznámení. Výše uvedené informace jsou pouze extraktem z uniklé interní dokumentace.

Je možné, že se Wrightovi v televizi zalíbí a třeba se tak časem dostane i k celovečernímu filmu podle jeho nejúspěšnějšího díla, The Sims. O filmové adaptaci Simáků se šušká již několik let, bohužel ale nijak konkrétně.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Spore

Nintendo Wii, PC

The Sims 3

iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo 3DS, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments