Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

WWE 2K24 právě v prodeji

V krabicové edici.

Společnost Cenega, oficiální partner společnosti 2K, s potěšením oznamuje, že hra WWE 2K24 je nyní v prodeji. Titul byl vydán v krabicové edici pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5 a Xbox One/Series X v edicích Standard a Deluxe.

Nový startovní trailer:

ČTYŘICET LET WRESTLEMANIE - WrestleMania je vrcholná zábavní a sportovní událost, při níž se superhvězdy stávají legendami WWE. Prožijte vzrušující příběh největších okamžiků WrestleManie v režimu 2K Showcase of the Immortals, kde můžete znovu prožít nezapomenutelné a přelomové zápasy.

KULTOVNÍ TÝM - Hra WWE 2K24 se může pochlubit hvězdným obsazením. Najdete zde legendy WWE, jako jsou "Stone Cold" Steve Austin, Undertaker a Andre the Giant, i současné superhvězdy WWE, jako jsou "The American Nightmare" Cody Rhodes, John Cena, Rhea Ripley a Roman Reigns, jejichž velkolepé nástupy a pohyby podtrhuje ultrarealistická grafika.

NOVÉ TYPY ZÁPASŮ - WWE 2K24 obsahuje řadu nových typů zápasů, včetně zápasů s hostujícím rozhodčím, Casket, Gauntlet a Ambulance. Kromě toho se nyní mnoho superhvězd může účastnit zápasů Backstage Brawl.

VYZKOUŠEJTE SI TO V REŽIMU MYRISE - Objevte v sobě talent a staňte se šampionem v režimu MyRISE, který nabízí dvě kariérní cesty a originální příběhové nitky popisující vaši cestu ke slávě v mužské a ženské divizi WWE.

VYTVOŘTE SI SVOU FRAKCI - Sbírejte své oblíbené hvězdy a legendy WWE v režimu MyFACTION. Získávejte karty, budujte dominantní frakci a soutěžte v online multiplayeru a nové rychlé hře s hodnocením. Získáte také atraktivní odměny za postup a za konečné umístění v novém sezónním žebříčku!

PŘEVEZMĚTE KONTROLU NAD SVĚTEM WWE - Účastněte se zápasů, pořádejte týdenní show a mnoho dalšího v "sandboxovém" režimu Universe WWE 2K24, který nabízí rozšířené možnosti soutěžení, nová filmová intermeza a duální titulové zápasy!

Rozděluj a panuj v režimu MyGM - Spravujte největší značky a superhvězdy a soupeřte s ostatními manažery o nejvyšší příčky v režimu MyGM. Objevte nové typy zápasů, značky a nové manažery. Vyměňujte superhvězdy mezi značkami, rozhodujte o smlouvách a starejte se o drama.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

WWE 2K24

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments