Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xbox doplňuje řadu ovladačů Elite Series 2 o nové modely

Dodatečné odstíny již v prodeji - česká cena.

Poté, co bezdrátové ovladače Xbox Elite Series 2 přibyly loni do Xbox Design Labu, teď Xbox rozšiřuje pro hráče nabídku barev tak, aby si Elite Series 2 mohli přizpůsobit ještě více. K dispozici mají paletu 16 hlavních barev pro horní a zadní kryt, 12 barev pro tlačítka ABXY, 17 různých odstínů pro pádla a směrový ovladač a 25 odstínů pro zbytek ovladače. Díky výrazné granátové rudé, ledovcově modré a sytě růžové nebo nenápadné variantě černých tlačítek ABXY teď mohou fanoušci využít nesmírně širokých možností úpravy ovladače podle svého vkusu.

Nejnovější modely jsou už právě teď v prodeji, přičemž ceny začínají na 3599 Kč. Další informace najdete v příspěvku na blogu Xbox Wire.

Xbox také připomněl, že dorazila řada bezdrátových ovladačů Elite Series 2 – Core, a to v podobě dvou nových barevných provedení. Loni na trh uvedený model bezdrátového ovladače Elite Series 2 – Core byl doteď dostupný jen v bílé barvě, kterou nově doplňují výrazná červená a modrá. Bezdrátový ovladač Elite Series 2 – Core je prémiovým příslušenstvím, vybaveným odolnými komponenty splňujícími nároky kompetitivních hráčů, které nabízí široké možnosti přizpůsobení stylu hraní.

Bezdrátové ovladače Elite Series 2 – Core v nových barevných provedeních jsou aktuálně v prodeji od 3379 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments