Skip to main content

Za Xbox One u nás dáte už jen pět tisíc korun

Výhodná nabídka s DOOM.

Domácí pobočka Microsoftu před okamžikem přišla na svém shopu s novou akcí, která je dosud nejvýhodnější příležitostí pro pořízení starého modelu konzole.

Nabízí repasovaný Xbox One s 500 GB harddiskem a s DOOM (Alza.cz) nebo s Rise of the Tomb Raider, vždy za pouhých 6599 Kč.

Když tedy vezmeme, že tato teprve květnová plná hra má hodnotu přes tisíc korun (můžete ji třeba pak prodat), dáte za samotnou konzoli jen něco málo přes pět tisíc, což tu ještě nebylo (v květnu byl přikládán pouze levnější Minecraft). Zřejmě to souvisí s blížícím se příchodem nového modelu Xbox One S, který má ten starý na trhu kompletně nahradit (info), takže je záhodno zbavit se skladových zásob.

Alternativně tam je k mání i balení za 9999 Kč s hrou Kinect Sport Rivals a se senzorem Kinect, ale ten je už zjevně ve výběhu a na hraní novinek se ho již nevyplatí pořizovat, leda tak na skypovaní či pro děti apod.

Akce běží jen na oficiálním obchodě Microsoftu, nikoli u jiných prodejců, a pouze po dobu dvou dnů - do 29. června 23:59.

Read this next