If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začala uzavřená beta Escape from Tarkov

Jak do ní + výčet změn.

Multiplayerová hardcore střílečka, která je někde mezi Stalkerem, Survarium a DayZ, takže by mohla prorazit navzdory zemi původu, vstoupila do nové fáze. Byl spuštěn uzavřený betatest Escape from Tarkov.

Přístup bude umožněn všem majitelům Early Access balíčků. Děje se tak v těchto dnech ve vlnách, prý v co nejkratších rozestupech, jak to je možné. Maximálně do týdne tak dostane každý majitel balíčku pozvánku emailem. Hráči, kteří si balíček koupili mezi úplně prvními, dostanou přednost před ostatními a bude jim umožněn vstup dříve než ostatním. Noví majitelé hry budou mít možnost se připojit do hry ihned po první vlně.

S počátkem této nové fáze hra získá výrazný počet aktualizací: první část největší herní lokace - Shoreline (viz nové obrázky níže), přepracování existujících lokalit a nové místa k prozkoumání, více užitečných předmětů, léky a výbavu, pokročilý arzenál zbraní a jejich možných modifikací, vyváženou ekonomiku a systém pojištění a stejně tak i obecný chat pro vyhledání informací nebo kamarádů do raidu.

"V posledních měsících se nám povedl dokončit ohromný úkol optimalizovat rychlost a stabilitu hry, opravili jsme také nespočet chyb. Naším hlavním úkolem je vytvořit bezproblémovou hru pro každého. Proto doufám, že hráči pochopí, proč jsme přistoupili k pozvánkám do hry ve vlnách. Samozřejmě vývoj zde zdaleka nekončí. Hra se bude neustále rozšiřovat o nové a nové části a obsah s každou další aktualizací, jakmile bude připravena. Například uzavřené beta testování se brzy rozroste o systém úkolů," řekl Nikita Buyanov, ředitel Battlestate Games.

Studio také podotýká, že na uzavřenou betu se nevztahuje žádné embargo a NDA. Všichni hráči od této chvíle mohou dělat, ukládat a sdílet obrázky i videa, streamovat a publikovat herní materiály. Více informací k testování hry a dalším plánům společně s odhadovaným časem jejího dokončení naleznete na oficiálních stránkách hry.

Comments