Skip to main content

Začátkem roku 2023 od EA ještě neohlášený remake a zásadní herní značka

Vydavatatelský plán.

Pokud by tam nebyl ten přívlastek "ještě neohlášený", pak by to přesně sedělo na Dead Space remake, který má též vyjít v zimě 2023, pokud tedy nebyl potichu odložen (zítra bude další stream).

Takto se zdá, že EA připravují ještě nějakou důležitou předělávku starší hry. Zatím se neví, o co půjde, možná starší díly Dragon Age? Možná to je však pouze chyba nebo podivná definice toho, co je ohlášeno a co ještě ne. Ale Dead Space se už hodně řešilo i na loňském EA PLAY, takže ho výrobce musí dnes považovat za již oznámený...

Každopádně velkým trhákem pro EA mezi lednem až březnem 2023 bude "nějaká zásadní značka", pod čímž si nelze představit nic jiného než Star Wars Jedi: Fallen Order 2 (jak víme od insiderů, sklouzlo tam z podzimu).

Dále v tomto období uvedou ještě nějakou sportovní hru a nějaký titul od partnera.

Když se šéfa EA na fiskální konferenci zeptali, proč tyto hry nebudou na Vánoce, odpověděl, že se snaží o jejich co nejvyšší kvalitu, takže dali tvůrcům více času na dokončení.

Do začátku prázdnin se budou soustředit na F1 22, mezi červencem až zářím vypustí další ročník FIFA a Madden NFL, a mezi říjnem až prosincem 2022 to budou nové díly Need for Speed (uniklé obrázky) a hokeje NHL.

Mimochodem, 71 procent tržeb EA pochází z tzv. her coby živých služeb.

Read this next