If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zápasy ve Football Manager 2020 se nejrychleji propočítají na Stadia

Oznámení + trailer.

Že letos na podzim dorazí další ročník fotbalového manažeru, to bylo nad slunce jasné. Co však zarazilo, je způsob, jakým ho Sports Interactive aktuálně oznámili.

Až nečekaně hodně totiž tlačí stremovací / cloudovou verzi Football Manager 2020, jako by snad byla tou prioritní. Hra přitom začátkem listopadu vyjde krabicově také pro PC a Mac, vedle odnoží Touch a Mobile i pro mobily.

"Google Stadia bude nejrychlejší cestou, jak si užít hru. Verze pro Stadia propočítá zápasy rychleji a dovolí vám mít na vaši uloženou pozici více lig. Nebo lze mít rychlejší hru, pokud zachováte nižší počet lig.

Cover image for YouTube video#FM20 | Announce Trailer | Football Manager 2020

Miles Jacobson, ředitel studia, zdůraznil, že FootbalL Manager na Stadia obsahuje technologii, která je dostupná jen na této platformě a využije sílu cloudu, resp. datová centra Google k paralelnímu procesování zápasů ve hře. Detaily o novinkách v tomto ročníku zatím nejsou známy.

Stejně jako v minulých letech, kdo si FM2020 předobjedná, dostane přístup k betě (o dva týdny před vydáním, s přenosem postupu do plné verze) i desetiprocentní slevu. Beta na Stadia se však konat nebude a na této platformě bude potřeba si zaplatit jak standardní cenu plné hry, tak Founder's Edition variantu služby.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Football Manager 2020

PC, Mac

Awaiting cover image

Football Manager 2020 Mobile

Video Game

See 1 more

Football Manager 2020 Touch

PC, Mac, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments