Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ze života farmáře ve Story of Seasons: Wonderful Life

+ přesné datum, česká vizualizace limitované edice.

Začněte nový život v poklidné komunitě ze Zapomenutého údolí. Právě zde si kdysi váš otec se svým kamarádem Takakurou vysnili vést farmu. Pokračujte v otcově odkazu, navazujte přátelství s obyvateli údolí a prožijte bezstarostný život na farmě naplněný pěstováním plodin a chovem zvířat. Během měnících se ročních období si najděte spřízněnou duši, vychovejte společně potomka a sledujte, jak vám roste přímo před očima.

Po pracovním dni na farmě si zajděte zarybařit, pusťte se do hledání starodávných pokladů na místním archeologickém nalezišti nebo si běžte popovídat s přáteli z městečka a vytvořte si tak na ně spoustu cenných vzpomínek. Než se nadějete, léta utečou jako voda a vaše dítě bude dostatečně staré na to, aby si vybralo svou vlastní životní dráhu… Zdědí farmu, nebo ho bude lákat něco jiného? To ukáže až čas.

Tento remake oblíbené klasiky přináší spoustu nových událostí, vylepšené festivaly, větší výběr receptů na vaření a celý roh hojnosti dosud neviděných plodin. Chtěli byste na farmě dělat i něco jiného? Vyfoťte si svou rodinku s novou funkcí fotografického režimu, oblékejte se do svého oblíbeného oblečení nebo pomáhejte místním s jejich prosbami. Ať už půjde o vaše první dobrodružství ve hře STORY OF SEASONS, nebo se do Zapomenutého údolí budete vracet jako staří známí, vždy na vás bude čekat báječný život.

Zapusťte kořeny na své nové farmě v Zapomenutém údolí a odvyprávějte svůj vlastní příběh několika generací ve hře STORY OF SEASONS: A Wonderful Life. Vdechněte nový život úrodným polím, najděte lásku mezi zdejšími přátelskými obyvateli a se svou vlastní rodinou si vytvořte nezapomenutelné vzpomínky v této přepracované verzi oblíbené farmářské simulace.

  • Spřátelte se s obyvateli Zapomenutého údolí: Najděte si nové přátele mezi okouzlujícími postavami obývajícími poklidné městečko s názvem Zapomenuté údolí a poznejte je hlouběji skrze zbrusu nové události.
  • Vybudujte vlastní hospodářství: Žijte bezstarostný život na farmě naplněný pěstováním plodin a chovem zvířat. Teď můžete chovat ještě roztomilejší zvířata, pěstovat nové hybridní plodiny a stavět budovy, které lze následně dále vylepšovat.
  • Vyprávějte svůj příběh po svém: S možností hrát za muže, ženu nebo nebinární postavu, kteří mohou navázat romantický vztah s kýmkoliv bez ohledu na tuto volbu, můžete skutečně být tím, kým si přejete být.
  • Zamilujte se, založte rodinu a vytvořte si cenné vzpomínky: Sledujte, jak vaše dítě dospívá s plynoucími léty. Zdědí vaši farmu, nebo ho bude lákat něco jiného?
  • Báječný život pro novou generaci hráčů: Ponořte se jako nikdy dřív do oblíbeného příběhu s novou grafikou, novými animacemi a dalšími vylepšeními, která přinesou STORY OF SEASONS: A Wonderful Life nové generaci hráčů.

RPG simulace života farmáře STORY OF SEASONS: A Wonderful Life vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 5, Xbox Series X a Nintendo Switch 27. června 2023 ve standardní a limitované edici. Limited Edition ve sběratelské krabici s exkluzivním obrázkem obsahuje navíc 140stránkový zápisník formátu A5, samolepky a plakát formátu A3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author

Redakce

Contributor

Comments