Skip to main content

Zlevnění Horizon Forbidden West, The Last of Us 1 Remake či Miles Morales

Jarní slevy PlayStation pro ČR.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) představuje jarní nabídku PlayStation slev na vybrané produkty. Zvýhodněné ceny platí od 31. března do 16. dubna 2023 nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídka obsahuje více než sedmdesát her včetně PS5 novinek, herních klasik a VR titulů. Zahrnuje také speciální PlayStation 5 bundle God of War Ragnarök.

Naladit se na podzimní pokračování můžete s Marvel’s Spider-Man Miles Morales, jehož PS5 i PS4 verze je nyní dostupná za 699 Kč. Ultimate Edition nejnovějšího příběhu pavoučího muže je pak k dispozici za 999 Kč. Vychutnat si znovu první díl další oblíbené série na PS5 pak můžete s The Last of Us Part I Remake za 1 299 Kč.

Velikonoční víkend můžete u PS5 strávit také ve společnosti Nathana Drakea v posledním Uncharted: legacy of Thieves Collection v ceně 499 Kč. Pokud máte raději ženskou hrdinku Aloy, čeká na vás Horizon Forbidden West za akčních 999 Kč v PS5 verzi a za 799 Kč pro PS4.

Milovníky rychlých aut potěší Gran Turismo 7 dostupné na PS5 za 999 Kč, na PS4 v ceně 799 Kč. Pokud raději než na závodních okruzích trávíte svůj čas s PlayStationem 5 v klidnějších barevných světech, můžete si přidat do sbírky oblíbené Ratchet & Clank: Rift Apart za 999 Kč, případně Sackboy: A Big Adventure v ceně 699 Kč pro PS5 a 499 Kč pro PS4.

Kromě nejnovějších herních titulů si v aktuální limitované nabídce můžete pořídit take speciální PlayStation 5 bundle s God of War Ragnarök za 13 990 Kč.

Aktuální akční slevy se tradičně týkají také kolekce PlayStation HITS. V ní najdete například předchůdce výše zmíněných posledních dílů oblíbených sérií v podobě Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport či Ratchet & Clank. Pokud chcete doplnit svou God of War sbírku nejen o nový PS5 bundle ale i předchozí díl, čeká na vás také například God of War HITS z roku 2018. Tyto a další herní tituly z kolekce PlayStation HITS jsou v aktuální nabídce dostupné již za 199 Kč.

Kompletní nabídku slev v rámci vánoční akce naleznete u vybraných prodejců nebo na této adrese. Ceny uvedené v tiskové zprávě jsou doporučené maloobchodní a mohou se lišit u jednotlivých obchodů.

Read this next