If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Znovuzrození Tactics Ogre

Přepracovaná verze má datum.

Square Enix oznámili, že Tactics Ogre: Reborn - přepracovaná edice oblíbeného taktického RPG - vyjde 11. listopadu 2022.

Stane se tak na konzoli PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch a PC (Steam). Hru je nyní možné předobjednat na všech platformách.

"Tactics Ogre: Reborn obsahuje vylepšenou grafiku a zvuk, stejně jako aktualizovaný herní design, čímž oživuje nového Tactics Ogre, který zůstává věrný svým kořenům. Korunní klenot žánru taktických RPG je znovuzrozen!

Valeriánské ostrovy, klenoty Oberoského moře. Obyvatelé ostrovů, které byly dlouho centrem námořního obchodu, bojovali v průběhu historie o nadvládu nad jejími břehy.

Nakonec povstal muž, který měl tento konflikt ukončit: Dorgalua Oberyth. Ale historie ho znala jako „Dynast-King". Král Dorgalua se snažil potlačit nenávist mezi lidmi na ostrovech a Valeria poznala prosperitu po celé půlstoletí.

Přesto po králově smrti znovu propukla občanská válka, když se o kontrolu utkaly tři frakce: Bakramové, kteří tvořili velkou část Valeriiny šlechty; Galgastani, jejichž lidé tvořili většinu populace ostrovů; a Walister, kterých bylo jen málo.

Ostrovy byly brzy rozděleny mezi Bakram a Galgastani a po celé zemi se usadil neklidný mír. Nikdo však nevěřil, že klid vydrží..."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Tactics Ogre Reborn

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments