Skip to main content

Zpět do pravěké džungle v New Joe a Mac: Caveman Ninja

Co dnes přináší fyzická T-Rex Edition?

Vraťte se zpět do dávné minulosti, kdy se místo „kámen, nůžky, papír“ hrával jenom „kámen“ a „rychlé občerstvení“ bylo prostě jídlo, které se vám nepodařilo chytit.

Dva pravěcí chlápci jménem Joe a Mac si bezstarostně žijí v poklidné a pohodové vesnici. Bezstarostně ovšem jen do chvíle, kdy podvratná banda neandrtálců unese z vesnice všechny ženy. Je teď tudíž na Joeovi s Macem, aby je postupně jednu po druhé zachránili, a přitom svedli nespočet napínavých soubojů se smrtícími dinosaury a masožravými rostlinami v téhle bláznivé, pestrobarevné akční plošinovce z pradávných dob s kompletně přepracovanou grafikou!

  • Zbrusu nový design: Poznejte kompletní, věrně zpracovaný remake původního arkádového titulu s novou grafikou, novými zvuky a lepší ovladatelností pro vpravdě jedinečný zážitek.
  • Dva herní režimy: Vyberte si arkádový režim (remake) nebo rozšířený režim s delším příběhem.
  • Možnost kooperace: Na jednoho (pra)člověka by tahle výzva mohla být až příliš, požádejte proto přítele, aby se k vám připojil, a prožijte ještě zábavnější dobrodružství.
  • Nové prvky v obou herních režimech: Výukový režim, režim „Boss Rush“, zaměřující se na souboje s bossy, režim „Score Attack“, vyzývající vás dosáhnout co nejvyššího skóre, a – abyste se zbytečně neflákali – režim „Speedrun“, nutící vás dokončit hru co nejrychleji!
  • To vše společně vytváří zábavnou, pestrobarevnou a ulítlou hru se spoustou šťavnatého obsahu, představující poctivou výzvu pro každého hráče!

2D plošinovka New Joe & Mac: Caveman Ninja vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch už dnes, 1. prosince 2022.

Fyzická T-Rex Edition obsahuje navíc dva aršíky samolepek, sběratelskou kartičku a trojrozměrnou klíčenku, avizoval domácí vydavatel HYPE.

Read this next